Autorizovaní prodejci winix

V níže uvedeném seznamu najdete autorizované prodejce, kteří nabízejí zboží značky Winix pocházející z oficiální české distribuce. Nákupem u těchto prodejců získáváte prodlouženou záruku "Winix 3 roky záruka" (podmínkou je registrace zakoupeného produktu do 90 dnů od nákupu), odborný poradenský servis s možností předvedení zboží v showroomu a jistotu spojenou s případnou reklamací zboží. Současně se vyhnete rizikům plynoucích z nákupu zboží bez jasného původu, bez originálních dílů a příslušenství, ale také možným komplikacím s neseriózním prodejcem.

Pozor na příliš lákavé nabídky a šedý dovoz

Příchod nových nadnárodních marketplace e-shopů na český a slovenský trh přináší z pohledu kupujícího zdánlivé výhody, zejména z hlediska výhodnější ceny. Na druhou stranu ovšem takový nákup skrývá mnohá rizika, protože v nabídkách jsou výrazně zastoupeny produkty z tzv. šedého dovozu.

Co to pro vás konkrétně znamená?

Ne každý on-line prodejce, jehož nabídka se zobrazuje v češtině, opravdu sídlí v naší zemi. Zboží k vám navíc většinou poputuje ze zahraničí, nejčastěji z Polska nebo Německa. Už na začátku tak většinou zaplatíte výrazně větší částku za samotnou dopravu a na zboží si počkáte o pár dní déle. Doporučujeme se vždy před potvrzením objednávky seznámit s tím, kdo je provozovatelem e-shopu a odkud bude zboží putovat.

V praxi se setkáváme nejčastěji s tím, že zboží není dodáváno v souladu s platnou legislativou, např. v balení běžně nedostanete český návod ani záruční list. Někteří zahraniční prodejci často ignorují české zákony a neodvádějí recyklační, autorské či jiné poplatky. Tím poctivým českým prodejcům vytvářejí nekalou konkurenci.

ALe Co když se něco pokazí?

Komplikace nastávají v případě vrácení nebo reklamace zboží v záruční lhůtě. Musíte se obracet výhradně na konkrétního prodejce v příslušné zemi. Kromě vyšších nákladů na přepravu zboží k prodejci a jazykové bariéry může také docházet ke komplikovanějšímu prosazování vašich zákaznických práv souvisejících s rozdílnými legislativními podmínkami v rámci jednotlivých zemí EU.

Jistě není potřeba zmiňovat, co se stane, pokud narazíte na neseriózního prodejce. V případě potíží s nákupem zboží ze zemí EU se můžete s žádostí o pomoc obracet na Evropské spotřebitelské centrum, které sídlí v Praze.

Jak nakoupit Winix bez rizika?

U produktů zakoupených u našich autorizovaných prodejců vám můžeme garantovat veškeré zákaznické výhody, na které jste zvyklí, například nadstandardní 3letou záruku u čističek vzduchu.

kde nakoupit

Kamenné obchody s vystaveným zbožím


ProAlergiky.cz

Jundrovská 618/31
624 00 Brno
zobrazit na mapě

Po–Pá: 8.00–16.00 hodin
V ostatních časech po telefonické domluvě.


Pikito
Retail Park Štěrboholy

Kutnohorská 532
109 00 Praha-Štěrboholy
zobrazit na mapě

Po-Ne: 9.00–21.00


KupToTu.cz (EMFI Group s.r.o.)

Polanecká 803/72
721 00 Ostrava
zobrazit na mapě

www.kuptotu.cz
obchod@kuptotu.cz
Tel: +420 739 047 112

Po–Pá: 8.00–17.00 hodin

Internetové obchody

E-shop:

odkaz:

Proalergiky.cz

www.proalergiky.cz/eshop

Alza.cz

www.alza.cz

DATART.cz

www.datart.cz

Mall.cz

www.mall.cz

Benu

www.benu.cz

Allegro

www.allegro.cz

Kaufland.cz

www.kaufland.cz

Pilulka.cz

Pilulka.cz

nanoSPACE s.r.o.

www.nanospace.cz

Chytrý obchod.cz

www.chytry-obchod.cz

Čističky vzduchu.cz

www.cistickyvzduchu.cz

KUPTOTU.cz

www.kuptotu.cz

WON-MED

www.zdravotnicke-potreby-welnes.cz

Biet.cz

www.biet.cz

OKAY

www.okay.cz

NEJCENY.cz

www.nejceny.cz

Argomed

www.argomed.cz

Zdravotnické potřeby RSt

www.zdravotnickaprodejna.cz

Zdraví sport

zdravi-sport.cz

Svět zdravotních potřeb

www.svetzp.cz

Elektro Spáčil

www.spacil.cz

Eleshop.cz

www.eleshop.cz

GeoZdraví

www.geozdravi.cz