WInix příslušenství

Vyberte si filtry k čističkám vzduchu podle modelu...
nebo filtry a příslušenství ke zvlhčovačům.

Náhradní filtry k čističkám vzduchu

Filtrační sada T pro čističku vzduchu Zero Pro

1 ks, AOCTM filtr s aktivním uhlím
1 ks, HEPA filtr třídy H13

Sada filtrů T s prodlouženou životností je určena do čističky Winix Zero Pro, Winix HR1000 a Winix Zero+. Obsahuje 1 ks HEPA filtru H13 s účinností 99,999 % a 1 ks aktivního uhlíkového filtru. Životnost filtrů je minimálně 1 rok při průměrném znečištění a provozu.

Doporučená cena 1990 Kč


Filtrační sada A pro čističku vzduchu ZERO

1 ks, HEPA filtr třídy H13
4 ks, uhlíkový filtr

Sada filtrů pro čističky vzduchu Winix Zero a Winix P300 s účinností 99,999 %. Náhradní filtry jsou dostupné jako běžné příslušenství a jsou dimenzované tak, aby vydržely minimálně 1 rok při průměrném znečištění a provozu. Uhlíkový filtr doporučujeme pro dosažení nejlepších výsledků měnit po 3 měsících.

Doporučená cena 1690 Kč


Filtrační sada H pro čističku vzduchu Winix Zero S

1 ks HEPA filtr třídy H13
1 ks AOCTM filtr s aktivním uhlím

Filtry k modelu Winix Zero S s 99,999% účinností, jsou dostupné jako náhradní příslušenství a nejsou omyvatelné. Filtry jsou navrženy tak, aby vydržely minimálně 1 rok při průměrném provozu.

Doporučená cena 1890 Kč


Náhradní filtr O pro čističku vzduchu ZERO COMPACT

1 ks, 360° All-in-One filtr je unikátní válcový filtr pro Winix Zero Compact, který filtruje vzduch ze všech směrů. Obsahuje předfiltr, True HEPA filtr, uhlíkový CD filtr - vše v jednom. Uvedený filtr je neomyvatelný. Doba životnosti filtru je minimálně 1 rok při průměrném znečištění a provozu.

Doporučená cena 1290 Kč


Předfiltr pro čističky vzduchu Winix Zero Pro, Zero+ a HR 1000

Náhradní omyvatelný předfiltr. Zachycuje větší částice prachu, srsti zvířat, vláken apod.Předfiltr doporučujeme čistit každých 14 dní. K čištění předfiltru lze použít vysavač nebo měkký kartáč. Při silném znečištění je možné filtr omýt vlažnou vodou. Předfiltr je nutné vyměnit za nový pouze v případě poškození původního.

Doporučená cena 399 Kč


Předfiltr pro čističku vzduchu
Winix Zero

Náhradní omyvatelný předfiltr. Zachycuje větší částice prachu, srsti zvířat, vláken apod. Předfiltr doporučujeme čistit každých 14 dní. K čištění předfiltru lze použít vysavač nebo měkký kartáč. Při silném znečištění je možné filtr omýt vlažnou vodou. Předfiltr je nutné vyměnit za nový pouze v případě poškození původního.

Doporučená cena 299 Kč


Sada filtrů N pro čističky vzduchu Winix Tower

1 ks, 360° All-in-One filtr je unikátní válcový filtr, který filtruje vzduch ze všech směrů. Je určený pro modely Winix Tower QS a SMART Winix Tower Q a Winix Tower NK305. Obsahuje předfiltr, True HEPA filtr, uhlíkový CD filtr – vše v jednom. Uvedený filtr je neomyvatelný. Doba životnosti filtru je při průměrném provozu minimálně 1 rok .

Doporučená cena 2490 Kč


Sada filtrů pro
čističku vzduchu U300

1 ks, omyvatelný předfiltr
1 ks, omyvatelný True HEPA filtr
1 ks, omyvatelný filtr s aktivním uhlím

Filtry pro model Winix U300 jsou umístěny v praktické kazetě. Výměna je velmi snadná - mění se celá kazeta. Filtry mají životnost minimálně 1 rok při průměrném provozu.

Doporučená cena 1990 Kč


Sada filtrů pro
čističku vzduchu U450

1 ks, omyvatelný předfiltr
1 ks, omyvatelný True HEPA filtr
1 ks, omyvatelný filtr s aktivním uhlím

Filtry pro Winix U450 jsou umístěny v praktické kazetě. Výměna je velmi snadná - mění se celá kazeta. Filtry jsou navrženy tak, aby vydržely minimálně 1 rok při průměrném provozu. Omýváním filtrů je možné prodloužit jeich životnost a tím významně ušetřit náklady na pořízení nové kazety. U True HEPA filtru doporučujeme omývání aplikovat maximálně dvakrát. Jeho účinnost se totiž dalším omýváním snižuje.

Doporučená cena 2490 Kč


Filtrační sada R pro čističku vzduchu ZERO N

1 ks, True HEPA filtr
4 ks, uhlíkový filtr

Filtry pro Winix Zero N jsou dostupné jako náhradní příslušenství a nejsou omyvatelné. Filtry jsou navrženy tak, aby vydržely minimálně 1 rok při průměrném provozu. Uhlíkový filtr je doporučeno pro dosažení nejlepších výsledků měnit po 3 měsících.

Doporučená cena 1390 Kč


Sada filtrů pro Winix WAC P150

1 ks, True HEPA filtr H13
4 ks, uhlíkový filtr

Filtrační sada k modelu Winix P150 je dostupná jako náhradní příslušenství. Filtry jsou navrženy tak, aby vydržely minimálně 1 rok při průměrném provozu. Uhlíkový filtr je doporučeno pro dosažení nejlepších výsledků měnit po 3 měsících. Filtry nejsou omyvatelné.

Doporučená cena 1390 Kč


PM filtr pro
čističku vzduchu Winix T1

1 ks, PM 2,5 filtr pro zachycení mikročástic od 2,5 µm

Jeden ze 3 filtrů určených pro čističku Winix T1. Je dostupný samostatně (ne jako sada). Doba životnosti filtrů je minimálně 1 rok při průměrném provozu. Filtr není omyvatelný.

Doporučená cena 1390


True HEPA filtr pro čističku vzduchu Winix T1

1 ks True HEPA filtru s antibakteriálním povrchem

Jeden ze 3 filtrů určených pro čističku Winix T1. Je dostupný samostatně (ne jako sada). Doba životnosti filtrů je minimálně 1 rok při průměrném provozu. Filtr není omyvatelný.

Doporučená cena 2990


Velkokapacitní AOC™ filtr pro čističku vzduchu Winix T1

1 ks velkokapacitní AOC™ filtr s aktivním uhlím

Jeden ze 3 filtrů určených pro čističku Winix T1. Je dostupný samostatně (ne jako sada). Doba životnosti filtrů je minimálně 1 rok při průměrném provozu. Filtr není omyvatelný.

Doporučená cena 3790


příslušenství ke Zvlhčovačům

Vonné polštářky pro
Winix L500 – levandule

12 ks vonných polštářků v balení

Náhradní vonné polštářky do zvlhčovače vzduchu Winix L500. Polštářky jsou napuštěné esenciálním olejem s vůní levandule. Jeden vonný polštářek provoní místnost až na 48 hod.

Doporučená cena 350


Vonné polštářky pro
Winix L500 – eukalyptus

12 ks vonných polštářků v balení

Náhradní vonné polštářky do zvlhčovače vzduchu Winix L500. Polštářky jsou napuštěné esenciálním olejem s vůní eukalyptu. Jeden vonný polštářek provoní místnost až na 48 hod.

Doporučená cena 350


Demineralizační kapsle
pro Winix L500

4 ks kapslí v balení

Náhradní demineralizační kapsle pomůže redukovat tvorbu vodního kamene vzniklého při používání tvrdé vody ve zvlhčovači Winix L500. Doporučujeme kapsli vyměnit po každém pátém naplnění nádržky.

Doporučená cena 390


Kombinovaný filtr pro zvlhčovač vzduchu Winix AW-600

1 ks, kombinovaný all-in-one filtr, HEPA H13 filtr + uhlíkový filtr

HEPA filtr pro zvlhčovač Winix AW 600 zachytává 99% všech menších částic a nečistot, jako je prach, jemný prach, pyly, spory plísní. Uhlíkový filtr účinně redukuje pachy.

Pro zajištění nejlepšího výkonu a účinnosti doporučujeme měnit filtr jednou ročně.

Doporučená cena 1450