Winix 3 roky záruka

Značka Winix poskytuje nejvyšší kvalitu, moderní design a špičkové technologie, které jsou vždy o krok napřed. Produkty jsou certifikovány podle přísných kritérií z hlediska výkonu, spotřeby i čisticího systému. Proto vám, našim zákazníkům, můžeme s radostí nabídnout službu „Winix 3 roky záruka“.

Vážený zákazníku,
děkujeme vám, že jste si koupili zařízení značky Winix. Jako vyjádření našich díků a abyste měli ještě větší jistotu, připravili jsme pro vás službu „Winix 3 roky záruka“, která doplňuje standardní dvouletou záruku o další rok. Tuto službu získáváte výhradně nákupem zboží u autorizovaného prodejce a je nutné ji aktivovat potvrzením registračního formuláře do 30 dnů od nákupu, jinak nebude služba platná. Po aktivaci obdržíte potvrzovací e-mail s registračním číslem záruky. Toto registrační číslo si uložte nebo e-mail vytiskněte a pečlivě uschovejte společně s dokladem o nákupu pro případnou reklamaci výrobku. Předložení registračního čísla spolu s prodejním dokladem je podmínkou pro uznání služby „Winix 3 roky záruka“ při případné reklamaci výrobku.

Obchodní podmínky služby „Winix 3 roky záruka“ najdete zde.
V případě potíží s registrací nebo při reklamaci zboží se obracejte na naši zákaznickou linku:
Tel.: +420 549 274 164, e-mail: info@cm-trade.cz

Winix registrační formulář

Zakoupený produkt

Informace o nákupu

Souhlasím s Obchodními podmínkami služby „Winix 3 roky záruka“ a se zpracováním svých osobních údajů pro účely poskytnutí služby a přímý marketing poskytovatele, a to na dobu do odvolání souhlasu.