Winix 3 roky záruka

3 roky záruka

Winix vám dlouhodobě přináší vysokou kvalitu a přidanou hodnotu za velmi příznivou cenu. Chce být svým zákazníkům ještě blíž. Nákupem zboží v síti autorizovaných prodejců získáte prodlouženou záruku na 3 roky zcela zdarma.

Stačí do 30 dnů od nákupu u vašeho prodejce zaregistrovat nákup. Podmínky a formulář najdete zde:

Registrace

Nejlépe hodnocené výkonné čističky vzduchu

heureka

Z výsledků hodnocení spotřebitelů, kteří naši čističku koupili a mají s ní reálnou zkušenost, plyne, že čističky Winix jsou velice oblíbenými výkonnými čističkami s nejlepším hodnocením. Reální uživatelé čističky Winix doporučují.

Tato hodnocení jsou přístupná na portálu Heureka. V souhrnu výsledků bylo porovnáváno celkové hodnocení, které má Winix nadprůměrné – od 90 do 100 %. Winix U300 má průměrné hodnocení dokonce 94 % při více než sto publikovaných recenzích (ke dni 14. 8. 2018). Děkujeme uživatelům, že se o svoji zkušenost podělili s ostatními.

Dokonalé čištění s 99,97 % účinností

filtry cisteni

Winix nepotřebuje k dokonalé čistotě vzduchu více filtrů, než má. Záleží na jejich kvalitě a použité technologii. Druh filtrů a jejich počet je optimalizovaný pro výkon, ale i účel konkrétní čističky. Proto některým modelům stačí tři nebo čtyři stupně, jiné nabízí pět, šest, nebo i sedm stupňů čištění.

U čističek Winix se setkáte s moderními stupni čištění a ochrany:

Omyvatelný předfiltr, textilní předfiltr
– Zachytává hrubé nečistoty a větší částice prachu, srst zvířat, vlákna apod. Tím chrání další čisticí stupně a prodlužuje jejich životnost.

Omyvatelný filtr s aktivním uhlím, CD filtr, AOCTM filtr s aktivním uhlím, uhlíkový filtr
– Odstraňuje ze vzduchu zápach a různé nebezpečné plyny..

Cleancel® nebo antimikrobiální vrstva
– Jde o unikátní, patentovanou úpravu zabraňující bakteriální kontaminaci filtrů uvnitř čističky. Působí jako hygienická bariéra, která brání vypouštění mikroorganismů zpět do ovzduší. Ničí bakterie a viry, plísně i roztoče.

Omyvatelný a neomyvatelný True HEPA filtr
– S 99,97 % účinností odstraňuje všechny částice o velikosti již od 0,3 mikronu, mezi něž patří částečky kouře, bakterie, viry, pyly, ale také zvířecí alergeny a spory plísní. Omyvatelné filtry má řada U. Ostatní modelové řady mají neomyvatelné True HEPA filtry.

PM 2,5 filtr
– Tento filtr slouží k zachycení ultrajemných mikročástic od 2,5 mikronu. Chrání True HEPA filtr před rychlým opotřebením. Používá se jen u nejvýkonnějšího modelu.

UV+
– UV lampa je u čističek Winix určena pro sterilizaci vnitřního prostředí zařízení. Ničí bakterie a viry s účinností 99,9 %.

PlasmaWave®
– Tato technologie je pojistkou celého filtračního systému. Jako poslední článek zajišťuje neutralizaci a rozklad všech mikročástic, které projdou filtračním systémem a mohly by škodit zdraví. Navíc vytváří kladné i záporné ionty, které dávají vzduchu náboj bez vytváření škodlivého ozónu. Vzduch je tak nejen čistý a zdravý, ale i příjemně svěží jako v přírodě.

Proč nemá Winix více filtrů?

Více filtrů v jednom zařízení by znamenalo vyšší hlučnost a vyšší náklady. Vzduch by byl nasáván přes více překážek a potřeboval by být hnán větší silou, tedy vyšším výkonem ventilátoru. To by zvyšovalo náklady na elektrickou energii, ale také za filtry, které bývají často drahé.

Technologie PlasmaWave®

- spolehlivě odstraňuje pachy, alergeny, chemické výpary a jiné znečišťující látky, které se vyskytují v domácím prostředí, a to na molekulární úrovni. Přitom není zdrojem škodlivého ozónu. PlasmaWave® vytváří kladné a záporné ionty, které se spojují s přírodními vodními parami a tím se přeměňují na hydroxyly. Hydroxyly okamžitě neutralizují viry, bakterie, chemické výpary, pachy a plyny obsažené ve vzduchu tím, že rozloží jejich molekulární strukturu na vodní páru a jiné neškodné látky běžně přítomné ve vzduchu.

Celý tento proces se podobá procesům odehrávajícím se v horních vrstvách zemské atmosféry.

Technologie Winix PlasmaWave® napodobuje přirozený proces čištění vzduchu tak, jak probíhá v přírodě. PlasmaWave® – nejčistší vzduch, který si doma můžete vyrobit!

Nejvyšší výkon a velmi nízká hlučnost = vysoký efekt

vykon hlucnost

Nejvýkonnější modely čističek vzduchu pro domácnosti U450, Zero a Zero+ disponují nepřekonatelným výkonem téměř 500 m3/h. Vyšší výkon najdete jen u modelu Winix T1, určeného do největších kanceláří – ten má výkon přes 800 m3/h. Vysoký výkon je nepochybně výhodou. Proč? Prakticky to znamená, že taková čistička dokáže při nízkých otáčkách ventilátoru ve velmi tichém režimu přefiltrovat téměř 90 m3 vzduchu, zatímco jiné čističky jsou při stejném výkonu hlučnější.

Současně, pokud je třeba, vyčistí vzduch v malé místnosti daleko rychleji než menší modely. A zatímco ostatní čističky se trápí s velkými místnostmi a náklady na provoz rapidně rostou, U450, Zero a Zero+ si poradí i s těmi největšími místnostmi (od 50 do 120 m2).

Účinnost ověřena přímo alergology

Ovladani

Čističky vzduchu Winix jsou od roku 2014 jediné na trhu, jejichž spolehlivost a účinnost dlouhodobě testují čeští alergologové, kteří zjistili, že čističky Winix mají velmi příznivý dopad na lidské zdraví.

Díky tomu, že účinnosti a spolehlivosti čističek ověřili lékaři specialisté, můžete mít jistotu, že doporučení vychází z jejich vlastní zkušenosti.

Testování probíhá pod záštitou portálu ProAlergiky.cz.

Certifikovaný výkon a účinnost 99,97 %

certifikace

Účinnost čištění 99,97 % není dána jedním filtrem, ale celým filtračním systémem. Je řada výrobců, kteří uvádějí podobně vysokou účinnost, zatímco používají v čističce jen HEPA filtr, který navíc ani nemusí mít odpovídající třídu H13. U Winix máte jistotu, že celý systém je účinný, a to díky řadě testů a certifikací udělených mezinárodními institucemi.

Výkon čističky nezávisle ověřuje ECARF a udává, za jak dlouho čistička vyčistí měřenou místnost. Od této hodnoty se odvíjí také doporučená velikost místnosti. Výrobci, kteří nemají takovou certifikaci, velikost místnosti často jen odhadují.

ECARF: Tuto certifikaci získávají pouze výrobky, které splňují přísná kritéria účinnosti, a jsou tedy vhodné pro lidi trpící alergiemi. Jednou z požiadaviek je aj prísne kritérium týkajúce sa produkcie ozónu.

UK Allergy: Tento certifikát, udělený The British Allergy Foundation, deklaruje, že produkt byl testován v nezávislé laboratoři a prokázal účinnost na odstranění či snížení množství alergenů.

Laboratoř Yonsei Univerzity prokázala, že technologie PlasmaWave® dokáže redukovat nejběžnější viry chřipky s účinností 99,6 % během jedné hodiny.

Zaručená účinnost ProAlergiky.cz: Schváleno českými odborníky na alergie, astma a atopický ekzém.

Špičková kvalita a design

oceneni

Winix je jihokorejská společnost, která se specializuje na zařízení pro úpravu vzduchu. Díky systému kvality a inovativním technologiím si udržuje přední postavení na světových trzích déle než 40 let. Výrobky Winix si získaly uznání zejména v Asii a USA, kde mají dominantní postavení. Nyní jsou dostupné svým zákazníkům také v Evropě, kde jejich obliba dynamicky roste.

Design je pro Winix velmi důležitý a charakteristický. Zakládá si na jednoduchosti bez komplikovaných tvarů, které každý interiér obohatí a nezatíží. V nabídce jsou modely jak s měkkými oblými liniemi včetně věžového provedení tvaru válce, tak i modely s čistými pravými úhly ve stylu technicky založených domácností. O kvalitě designu produktů Winix svědčí prestižní ocenění Red Dot Design Award a iF product design award, které výrobce získal.

Velmi nízké náklady na provoz šetří vaši peněženku

penize

Efektivní indikace výměny filtru
Čističky vzduchu Winix umí přesně vyhodnotit dobu, kdy je třeba vyměnit filtry. Od konkurenčních čističek se liší v tom, že výměna není indikována pevně nastavenou dobou životnosti filtru. Procesor čističky totiž průběžně ukládá hned dvě informace – a sice jak dlouho ventilátor běží a při jakých otáčkách.

Až systém vyhodnotí, že je třeba vyměnit filtr, rozsvítí kontrolku „Check filter“ na hlavním panelu. Nemusí vás zajímat, jestli není filtr zanesený, a stejně tak se vám nestane, že vyměníte filtr, který by mohl ještě sloužit.

Omyvatelné filtry
Omyvatelné filtry významně šetří náklady vaší domácnosti. Patří sem omyvatelné předfiltry a omyvatelné filtry s aktivním uhlím, které najdete u vybraných modelových řad.
Výjimku na trhu tvoří čističky řady U s omyvatelnými True HEPA filtry pro opakované použití.
Zde najdete návod, jak omývat filtry.

Intuitivní ovládání a nenáročná údržba šetří váš čas

Ovladani

Čističky vzduchu Winix mají dotykový panel, který je oproti jiným čističkám velmi přehledný a zbytečně nehýří barvami. Některé modely mají dokonce jen tři tlačítka, jiné se dají ovládat aplikací SMART z mobilního telefonu. Proto nehledejte žádné složité manuály, stačí používat intuici.

Totéž platí pro výměnu filtrů, o jejichž nutnosti výměny vás čistička bude informovat. Filtry stačí pouze vyměnit kus za kus – není nic snazšího. Provoz i údržba vám tak šetří čas, který můžete věnovat svým nejbližším.

Čištění vzduchu a zábava v jednom

Ovladani

Zcela revoluční model Tower QS nabízí nejen čištění vzduchu, ale také špičkový a čistý zvuk od mistrů zvuku – legendární firmy JBL! Díky minimalistickému a unikátnímu systému, který je součástí čističky, můžete poslouchat svoji oblíbenou hudbu třeba z mobilního telefonu. Čistička vám tedy nepřináší do vašeho pokoje jen zdravý vzduch, ale také hudební atmosféru např. s relaxační hudbou. Příjemný zážitek!